Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir ?
  • Siparişinizin ödemesini alındıktan sonra 2 iş gününde kargoya verilir.Kargo teslimatı mesafeye göre değişmektedir.Çıkış yeri İstanbul dur.
Ürünleriniz garantili mi ?
  • Evet.Bütün ürünlerimiz yüzde yüz memnuniyet garantisindedir.Sorgusuz sualsiz geri alınır değişim veya para iadesi yapılır.
Kapıda Ödeme varmı ?
  • Maalesef kapıda ödeme sistemini kullanmıyoruz.Kapıda ödeme ürünlere ek bir maliyet getirdiğinden satış fiyatını arttırmakta veya alıcıya ekstradan kapıda ödeme maliyeti çıkartmaktadır.
Kredi kartı ile ödeme varmı ?
  • Evet,kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Kredi kartı sistemi 3D güvenlikli ödemedir.Bilgilerinizi almıyoruz.Siparişinizi onaylarken kredi kartı ödemeyi seçtiğinizde size detaylı bilgiler iletilecektir.
Kargo ücreti kime aittir ?
  • Kargo ücreti her durumda alıcıya aittir.Birmax.com herhangi bir limitten sonra kargo ödemesi yapmaz.Kargo ücreti siparişinizle birlikte hesaplanır ve toplama dahil edilir,kapıda herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.
Fotoğraflı Magnetlerde çalışmayı görebilirmiyiz ?

Evet fotoğraflı magnetlerde eğer siparişiniz grafik çalışmalı bir sipariş ise 24 saat içinde çalışma yapılıp size onay için mail ile yollanır,siz çalışmayı onayladıktan ve ödeme yaptıktan sonra baskı yapılır ve kargolanır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.